Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By gural
#920 Poszukuję jakiegoś drobnego prezentu dla swoich klientów w zamian za dosyć spore zmówienia. Czy macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent biznesowy, który zawsze się sprawdza? Nie chciałbym popełnić jakiejś gafy.

By CHOCOLITO
#1626 Moze drewniana szkatułka z przepysznymi ręcznie robionymi pralinkami? Na szkatułce istnieje mozliwosc graweru np: dziekuje badz logo firmy.
Wiecej na www.chocolito.pl
Załączniki
DSC05050.jpg
DSC05050.jpg (237.42 KiB) Przeglądane 8681 razy
By princessconsuela
#2580 a ja polecam wizytownik:-) jest to niezobowiązujący prezent, który przyda się każdemu prowadzącemu własną działalność.
Żeby jednak nie było nudno warto wybrać na przykład takie:
http://www.przedmioteria.pl/produkty/24
wizytownik może być świetnym prezentem na święta i doskonalą ozdobą biura przez cały rok, jeśli wybierzemy model mniej "choinkowy":-)
polecam.
Ostatnio edytowano So gru 01, 2012 6:18 pm przez princessconsuela, łącznie edytowano 1 raz
By Jacekiagatka
#3023 Wiem, że temat jest stary, ale aktualny. Też potrzebuję czegoś podobnego. Klient jest stały od dwóch lat i zostawił sporo pieniędzy w mojej firmie. Myślałem o czekoladkach, ale nie wiem, bo to facet. Może pióro? Co myślicie?
By princessconsuela
#4786 Prezent biznesowy powinien być wyjątkowy, oryginalny a jednocześnie gustowny.
Polecam sklep internetowy: [url]Przedmioteria.pl[/url], w którym bez problemu uda znaleźć się co na taką okazję.