Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Moe Joe
#31249 Ja sobie sam musiałem sprawić prezent, bowiem moja ukochana w ogóle się nie zna na sprzęcie rowerowym :lol: Proponuję kupować swoim mężczyznom to, co im się przyda. Dla mnie np. jest to kask poc trabec, o którego poprosiłem co prawda, ale dostałem w ładnym opakowaniu. Raczej mówię mojej żonie co chciałbym dostać, żeby nie czuła się później rozczarowana jeśli nie spodoba mi się kolejna para skarpetek :roll:
By paniola
#31288 Niedługo okrągłe urodziny mojego męza, z tej okazji chciałabym mu kupić jakis fajny prezent, ale zarazem takze praktyczny. Uwielbia gadżety, wiec chyba pójde w te klimaty. Ostatnio wspominał, ze przydałby mu się wideorejestrator Xblitz Park View https://www.solve24.pl/xblitz-park-view-rejestrator-jazdy-i-kamera-cofania-na-lusterko-kamera-przod-i-tyl-p-593.html Z pewnoscia taka kamerka zapewni bezpieczenstwo podczas podrózy oraz parkowania.
By mieszjoka
#31312 Witam, dobrze że zwracasz się tutaj o pomoc. Myślę że męskie okulary Ray Ban będą świetnym podarunkiem jednak należy pamiętać że to jedne z najczęściej podrabianych produktów na rynku dlatego warto rozważyć ich zakup od oficjalnego dystrybutora, adresy takich sklepów znajdziesz na stronie producenta. Zakup okularów z serwisów ogłoszeniowych jest dosyć ryzykowny i łatwo możesz paść ofiarom naciągacza
By Nikolll
#31408 To też zależy ile pieniędzy jesteś w stanie wydać na prezent, oraz czym pasjonuje się facet. Ja przykładowo na 30 urodziny męża kupiłam mu nowy komputer do gier zamówiłam na chillblast.pl podobno niezawodny. Wiem, że to troszkę dziecinne jak taki facet gra w gry, ale to jest jego pasja, kocha to i nie chcę mu tego zabraniać.