Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Rekin
#12390 Dla mojego faceta idealnym prezentem byłby zestaw odżywek i suplementów diety ;) Zbliżają się jego urodziny i już szukam czegoś odpowiedniego. Znalazłem tutaj http://www.suple4you.pl/pvl-xtravol.html coś co myślę, że będzie mu odpowiadać :)
Ostatnio edytowano Śr kwi 29, 2015 4:31 pm przez Rekin, łącznie edytowano 1 raz
By ravioli09
#22867 Idealny prezent to taki, który pasuje do obdarowywanego. Ja ostatnio dałam mojemu mężczyźnie voucher na strzelnicę Progun. Mówił mi, że chce nauczyć się strzelać. To był właśnie najlepszy prezent dla niego :)
By aleksandrace
#22924 Ja swojemu facetowi kupię nasiona chia http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej. Na stronie zdarzają się ciekawe promocje, a jako, że mój chłopak bierze się za zrobienie formy to zdrowe dodatki do jedzenia bardzo się przydadzą. :)
By mane
#22925 Może nieidealny ale bardzo fajny. Ja jak nie mam co kupić swojemu chłopakowi to kupuję na przykład grę kompuetrową.m Fajny wybór jest na http://konsoleigry.pl/ jEst to bardzo praktyczny uniwersalny prezent a poza tym zawsze sie bedzie dobrze kojarzyło,