Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By beniek33
#1229 Zakładam temat u Was, drodzy Panowie, ponieważ potrzebuję Waszej pomocy.
Mój chłopak kończy za kilkanaście dni 20 lat i od dłuższego czasu myślę nad prezentem dla Niego. Zdanie zmieniam z dnia na dzień, więc postanowiłam zwrócić się do Was.
Wiem, że każdy facet jest inny i czym innym się interesuje, ale proszę o jakieś propozycje. Może któraś z nich mi pomoże.
Więc, co chcielibyście dostać na urodziny?:)

By juleks22
#1234 Hehe, tak zapytam :) Tutaj piszesz jako dziewczyna, a tutaj jako chłopak - post1232.html#p1232

Hym? :)

Ja lubię dostawać coś co na pewno mi się przyda ;) Czyli np. jakieś fajne kosmetyki, jakaś płyta z fajną muzyką, film na dvd, nawet maszynka elektryczna do golenia :D Tak :) To jest super prezent, bo każdy facet tego używa, może nie do końca elektryczną no ale.. to szczegół.
By Prezentujeprezenty
Piotr.Lubicz napisał(a):A ja mam już dosyć dostawania perfum oraz wszelkich ubrań... Jasne, że to się przydaje no, ale ile można. Natomiast chciałbym dostać pendrive 8gb :)

Jeśli chodzi o pendrivy to polecam takie w ciekawym kształcie np samochodów http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/12/prezentuje-samochodzik-dla-maniakow.html
By Krycha
#2750 a może jest on fanem gier i wszelkiego rodzaju elektroniki, myślę że takie prezenty zawsze się podobaja i mozna cos ciekawego znaleźć w gąszczu propozycji w szczególności w sklepach internetowych , duży wybór w rozsądnej cenie takiej elektroniki znajdziesz w sklepie magiczna planeta
By Wildgift_pl
#2769 Ha Twój facet na pewno ucieszyłby się, kiedy Ty byłabyś jego prezentem. A już skakałby z radości, kiedy byłabyś ubrana w coś zabawnego, finezyjnego , np w bieliznę z cukierków. Wiem co mówię, sam o tym marzę i fajnie by było jakby kiedyś to by się spełniło! :) Oczywiście możesz być dodatkiem do jakiegoś prezentu większego, taki dodatek. Zajrzyj na stronę www.wildgift.pl , znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz! :)
_____
www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na wszystkie okazje!