Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By wiola438
#13360 Może jakiś fajny, erotyczny gadżet? Mnóstwo tego typu rzeczy znajdziesz tutaj http://www.sexownysklep.pl . Niektórzy wstydzą się chodzić do sex shopu a tu możesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Myślę, że na wieczór panieński na pewno coś się znajdzie.

By Mardeen
#13873 Jak dla dla najlepszej przyjaciółki to chyba się nie obrazi jak kupisz jej wielki wibrator albo sztucznego penisa. Ja zrobiłam mojej koleżance właśnie z tej okazji prezent sama, ponieważ nie zdążyłam zrzucić się z innymi koleżankami i zaszalałam z takim czymś http://sensile.eu/61-zabawki Obawiałam się reakcji, ale jednak miałam na uwadze, że to jest ostatnia impreza "wolnej" kobiety. Dziewczyny nie mogły się powstrzymać przed śmiechem i całą imprezę przerzucały sobie z rąk do rąk to męskie przyrodzenie ;)
By dama_pik
#17027 na pewno stawiałabym na coś z gadżetów erotycznych no bo jak wieczór panieński bez lekkiego erotyzmu i tego klimatu :P
Jeżeli nie chcesz chodzić po sexshopach to polecam zamówić w necie np. na http://freetaboos.pl/
Może coś z firmy edc? mają chyba najbardziej fikuśne rzeczy ale przecież o to chodzi czyż nie? :>
By lambada
#24697 Na wieczory panienskie przeważnie kupuje się gadżety erotyczne albo bieliznę, wydaje mi się, że to spoko sprawa. Jakbyście planowali taki zakup to wiem, że dzisiaj w sklepie https://secretplace.pl/673-gorsety mają promocje -35% na całą bieliznę, także można sobie zerknąć. Obniżka jest tylko dzisiaj, także trzeba się spieszyć, do końca dnia jeszcze trochę czasu zostało.