Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By Minutka
#581 W te mikołajki na moje nieszczęście wylosowałam wychowawczynię - super gorzej się nie dało. Muszę jej teraz kupić prezent. Pomóżcieeeeee! Co można kupić swojej własnej wychowawczynie. Myślałam że wylosuję jakąś koleżankę, bo już miałam gotowy prezent, no ale wychowawczyni go nie dam.

By Fred
#599 Hmmm.... A Twoja wychowawczyni jest bardziej luźna czy nie? Jeśli zna się na żartach śmiało możesz kupić coś śmiesznego, jeśli nie to hmm.. Może płyta ulubionego zespołu? Jakąś ciekawą książkę? Albo zrzucić się całą klasą na coś..
By cherycherylady
#6674 Hej,

też miałam taki problem w zeszłym roku. Prezent na Mikołajki dla wychowawcy nie może być prostym prezentem. Z początku myślałam o czymś osobistym, ale wtedy musiałabym trochę wydać, a wiadomo że mikołajki klasowe mają wąsko zarezerwowany budżet i musimy się tego trzymać. Wtedy trafiłam na tą stronkę http://www.gazetomania.pl/prezent-mikolajki.action#opening .
Zamówiłam jej taką zabawną, pamiątkową gazetę z jej zdjęciami. Co prawda wydałam trochę więcej niż wszyscy, ale mój prezent grał pierwsze skrzypce na szkolnych Mikołajkach.
By BasiaBasia
#36634 Kup jej jakąś ozdobę bożonarodzeniową, tylko taką ręcznie robioną. Będzie stylowo i na czasie. Zerknij Sobie na stronkę https://malafabryczka.pl/kategoria/ozdo ... eniowe/524 mają tam takie fajne aniołki zawieszki na choinkę. Możesz kupić zestaw 4 aniołków lub jednego aniołka z dołączoną karteczką na życzenia. Cenowo też ie wychodzi drogo.