Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By Olenka
#244 Co roku mamy tradycję dawania prezentów sobie w pracy między pracownikami. Czy macie jakieś fajne pomysły co można dać w tym roku?

By byku2
#255 A do jakiej ceny kupujecie?

Ja proponuję tradycyjnie - kulki Newtona - takie duże. Na pewno nie powędrują do szafy, a będą stały na biurku przez wiele miesięcy jak nie lat, hehehehe ;)
By SebastianK
#270 Jeżeli pracujesz gdzieś w biurze, a Twoi współpracownicy to dosyć wyluzowane osoby, myślę, że fajnym pomysłem będzie jakiś gadżet do kompa na USB. Sporo tego w necie jest i z pewnością znajdziesz coś co będzie pasować :)
By Zenek
#279 Jest sporo fajnych gadżetów na USB, które świetnie nadają się na prezent na mikołajki. Wszystko zależy od waszej pomysłowości.. Ja na przykład również uważam, że podgrzewacz do kubków na USB to ciekawa propozycja.
By Waldii87
#12034 Jeżeli organizujecie jakieś paczki dla dzieci czy coś to warto pomyśleć o zakupie słodyczy z hurtowni. My zamawialiśmy w tym roku z tej https://sweet24.pl/ i wszystko było w jak najlepszym porządku. Wiecie, moim zdaniem chodzi o oszczędności również w takim przypadku, a dzieci zawsze będą zadowolone.