Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Arlena
#16453 Ja mam tutaj adres takiego fajnego sklepu w którym możesz kategoriami wiekowymi wyszukać zabawkę dla dziecka. Do tego zabawki są świetne, drewniane, kreatywne, choć nie brakuje też pluszaków, polecam zajrzeć na http://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci_Zabawki-wedlug-kategorii_Lalki-pluszaki-i-figurki_Lalki-dla-dzieci-17565.html. Ja sama często tam jestem i wybieram co rusz to nowe prezenty, zwłaszcza że miałam aż 3 okazje w ostatnim czasie;)

By Aini
#17425 Jeździki to dobry pomysł, ale można też kupić jakieś pluszaki, dzieci z pewnością by się z takich ucieszyły.
By Joe
#17484 Jeśli już mowa o prezentach na roczek to zawsze każdy ma z tym problem bo zastanawiamy się co może być najlepsze. Warto w takim przypadku poszukać w internecie jakiejś ciekawe inspiracji. Jak dla mnie najlepszą taką jest sklep internetowy http://bralbym.to/przewodnik/prezenty-n ... a-dziecka/ Który ma specjalnie przygotowaną ofertę na tą właśnie okazje. Dajcie znać jeśli znajdziecie coś dla siebie.
By aguś1
#17949 Uważam, że warto sobie zerknąć na tę stronę http://ksiegarnia.pwn.pl/Zabawki/Domki-dla-lalek,130383902,k.html . Znajduje się tam sklep, w którym można zakupić domki dla lalek, ale nie tylko. Oferta jest szeroka, więc każdy można znaleźć tam rozwiązanie dopasowane do potrzeb dziecka.
By Elamama
#19043 Nie wiem jaka ma pójść na to kasa, ale można dziecku zafundować coś na całe życie. Badanie iGenesis, czyli pobierają próbke np. śliny dziecka i za 7 dni jest info co dziecku będzie służyło, jakie witaminy organizm bez problemu przetwarza, z jakimi będzie problem co może jesć, np. czy prod. z laktozą, informacji jest cała masa, ale warto to przeczytać samemu. Prezent drogi, ale na pewno dobry i nietuzinkowy
By Laura
#19587 Ja na roczek dla chrześniaka kupiłam rowerek biegowy Dex z lionelo
Może i za wcześnie ale nie wiem kiedy zacznie jeździć a tak siostra przypilnuje i będą już mieli :)
Powiedzieli że już się nad tym zastanawiali ale nie byli do końca pewni a jak zobaczyli to zmienili zupełnie zdanie na +

Polecam :)
http://lionelo.com/portfolio/produkt-2/