Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Nostalgia
#33536 Co do prezentów na roczek, to moim zdaniem jest jeszcze taki wiek że dziecko nie za specjalnie isę wszystkim bawi, dlatego wydaje mi się że lepiej kupić coś co może odciążyć rodziców od kosztów,a do tego będzie jak najbardziej przydatne. Tutaj na myśl przychodzi mi np wózek spacerowy, co powiesz o takim modelu baby design clever. Rodzice na pewno będą zachwyceni z takiej opcji, ewentualnie jeżeli nie masz pomysłu, to warto dać także samą kasę, która zawsze się przyda.
By paniola
#33571 Ząbkowanie to zdecydowanie jeden z najbardziej dokuczliwych okresów w życiu niemowlaka. Ból dziąseł spowodowany wyrzynającymi się ząbkami może być powodem nieprzespanej nocy, gorączki oraz zaparcia u dziecka. Na szczęście na ząbkowanie skuteczne i bezpieczne rozwiązanie to gryzaki dla dzieci. Gryzaki https://bebito.pl/gryzaki-2 uśmierzają ból i działają uspokajająco na dziecko. Dodatkową zaletą jest po prostu zabawa.
By amelcia1
#33603 Witam. Ja na roczek polecam jakiś fajny stoliczek edukacyjny dla dziecka. Dostaliśmy również tańczącego robotka, którym dziecko od początku się zainteresowało. Może być również szczeniaczek-uczniaczek.


stoprocent
By wiolasa
#33841 Na roczek zawsze najlepiej sprawdzają się jakieś porządne zabawki :) Ja swojej chrześnicy podarowałam takie ręcznie robione, które znalazłam na https://www.ceneo.pl/Handmade_zabawki . Bawi się nimi do tej pory i bardzo je lubi :) Zabawki handmade są naprawdę wspaniałe i mam zamiar kupić jej takich więcej!
By ewka01
#33892 Witam. Na roczek dla dziecka polecałabym jakieś ładne kolczyki. Ewentualnie jakiś stoliczek edukacyjny lub coś takiego. To zależy co dane dziecko już posiada.

______________
voida.pl