Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Mika
#484 Jaki prezent można dać dziecku które kończy niedługo roczek? Zupełnie nie mam pomysłu w tym przypadku, a też nie chcę się wygłupić. Pomóżcie.
By splonka1
#539 Jako oryginalny prezent na roczek proponował bym ramki z glinką do wykonania odcisku dłoni i nóżki dziecka lub haftowany ręcznie krzyżykiem obrazek anioła stróża z imieniem dziecka. Jest to niezapomniana pamiatka dla rodziców oraz samego dziecka jak już dorośnie.
By irenakret
#2248 Fajnym pomysłem na prezent zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki jest poddanie metalizacji jakiejś rzeczy może to być nawet osobista rzecz dziecka :D Moje dzieci maja takie pamiątki.Córka buciki, a synek butelkę i smoczek. :o Rewelacja! Pamiątka na całe życie.Polecam
Podaję link prezent na roczek
Obrazek
By FajnyPrezent
#2325 Może warto byłaby zapytać rodzicom czego potrzebują dla takiego maluszka i wybrać coś właśnie pod takim kątem. Nie ma sensu kupować czegoś co mu się kompletnie nie przyda,najlepiej stawiać na praktyczność.
By venuss
#2401 Fajny pomysł to metalizacja.Ostatnio pojawiło sie taka oferta na rynku bardzo ciekawa zresztą polecam! Coś nowego w końcu ;)
By tygryska
#2587 proponuję poprzeglądać sklepy internetowe z zabawkami w kategorii 12-24 miesiące, bo najczęściej są takie kategorie właśnie. Ja kupowałam chrześnicy takie klocki Hello Kitty - podobno to teraz bardzo popularne. Byłam za granicą i nie mogłam być na "roczku", tak więc dałam jej kilka miesięcy później, jest to w kategorii od 1,5 roku, tak więc myślę że odpowiednie, na pewno szybko się nie znudzi.
By wika
#3971 na roczek sa rozne fajne komplety i specjalne zestawy zabawek i ubranek , poszukaj w dobrych sklepach, np w Toys r us, na pewno cos znajdziesz ciekawego