Dyskusje o prezentach ślubnych
By Kamans
#416 Moja mama wychodzi za miesiąc powtórnie za mąż? Jaki prezent mógłbym jej kupić? ...i czy jej nowemu facetowi też powinienem kupować prezent? Nic do niego nie mam.

By baca
#632 Wydaje mi się, że to już kwestia dogadania sie z mama... pogadaj z nia tak szczerze. A ile masz lat w ogole?
By alicja850729
#3562 Ja ostatnio kupiłam na prezent ślubny porcelanę marki Lubiana. Obdarowani byli zachwycona. Na www.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecam www.porceland.pl i przepiękną porcelanę, która będzie idealną pamiątką na lata...

Nowożeńcy będą mieć super pamiątkę i będą z pewnością zachwyceni po otrzymaniu wysokiej jakości porcelany.
By długa
#3710 myślę że rodzice nie powinni od ciebie niczego oczekiwać, no bo przecież nie dasz im pieniędzy, możesz spróbować zrobić coś samemu