Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By Mili
#18915 OOgólnie prezentu kobiecie nie trudno kupić jednak warto też zwracać uwage na to czy jest z kimś czy sama. Bo jeżeli jest singlem można podejść do prezentu nieco inaczej. Taki poradnik co kupić singlowi oglądalam u nich https://www.mydwoje.pl/prezent-dla-singla i uważam, że warto sobie do niego zajrzeć i też troszkę się zainspirować :)
By patricia
#19360 A może jakiś gadżet sprzyjający relaksowi? Np. elegancki kominek zapachowy, do którego dołączysz fajny, esencjonalny olejek eteryczny: https://www.ecoflores.eu/pl/c/Olejki-eteryczne/65 ? Sama chętnie chciałabym dostać taki przyjemny i praktyczny upominek :) Myślę, że dla koleżanki będzie jak znalazł!
By zatroskanaja
#21726 Ja bym pomyślała o dobrej książce o tematyce kobiecej np http://www.taniaksiazka.pl/lirogon-cece ... 55396.html Opowiada ona o dziewczynie mieszkającej w leśniczówce, która ma niezwykły dar, dzięki któremu trafia do telewizji. W wielkim świecie jest narażona na wiele niebezpieczeństw, czy miłość pozwoli jej je pokonać?
Kobiety lubią tego rodzaju książki, więc może jednak książka?
By Mardeen
#23555 myśmy na 18 koleżanki kupili wielkiego miśka przez internet http://misiedwa.pl/product-pol-26513-OG ... A0768.html normalnie w sklepie dużo droższy, no i jak taki misiek leży w hipermarkecie to możecie być pewni, że już wymacany i wyprzytulany setki razy. a tutaj przychodzi fajnie zapakowany, świetnie wyglądający i z szybką dostawą :)