Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By Telena
#702 Wybieram się na kolację do mojej koleżanki, dość dawno jej nie widziałam. Jaki upominek można by jej podarować żeby fanie to wszystko wypadło. Myślicie że coś z wyposażenia wnętrz do domu będzie fajne?

By Monia
#1258 To zależy od gustu koleżanki, ale generalnie fajnie się sprawdzają świece ozdobne, a żeby było miło to polecam wziąć ze sobą Wasze ulubione wino.
By kasiaa8
Telena napisał(a):Wybieram się na kolację do mojej koleżanki, dość dawno jej nie widziałam. Jaki upominek można by jej podarować żeby fanie to wszystko wypadło. Myślicie że coś z wyposażenia wnętrz do domu będzie fajne?

Fajnym prezentem do wystroju wnętrz są ozdobne kwiaty, za suszki zapachowe np. coś takiego:
Obrazek

Do tego jakaś fajna podstawka np. ze szkła czy porcelany, wysypujesz i fajnie to wygląda, w dodatku pachnie.
Oczywiście fajnie też w to dodać suszone kwiaty, można je kupić w sklepie z ozdobami. Widok końcowy - piękny.
Aha, u siebie w środku tego mam świecę zapachową ozdobną. Z tym jeszcze lepiej wygląda ;)
By DiegoGG
#5250 Może jakiś ciuszek? Jakąś spódniczkę czy coś :) Jesteś jej koleżanką, więc z pewnością znasz rozmiar jaki nosi, więc tutaj problemu nie będzie :) Kup jej spódniczkę w jakimś dobrym sklepie, żeby nie było, że kupiłaś jakąś tandetę :D Mi się ta podoba: http://superstar-originals.pl/index.php ... uct_id=381