Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Kaczorek8
#35245 Witam, poszukuję odpowiedniego zegarka do garnituru. Niedługo idę na wesele przyjaciółki i zalezy mi na dobrym wyglądzie,bo idę z nowo poznaną dziewczyną. Jaki zegarek wybrać? Garnitur jest lekko sportowy. Szukałem w Internecie i znalazłem to https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/jaki-zegarek-wybrac-do-garnituru co sądzicie o tym artykule? Mi wydaj esię bardzo pomocny

By Cal22.pl
#35365 Wydaje mi się, że do garnituru zdecydowanie najlepiej pasowałby zegarek na klasycznym, czarnym skórzanym pasku który pasuje niemal do wszystkiego. Podaj jaki budżet posiadasz na jego zakup i doradzimy konkretne marki i modele.


www.cal22.pl
By Emis
#35761 To chyba zależy też od tego jaki masz zamiar miec garnitur, ale na pewno taki zegarek powinien być elegancki. Spory wybór znajdziesz tutaj https://e-zegarek.pl i polecam Ci zajrzeć do tego sklepu. Na prawdę jest w czym wybierać, a i ceny są przystepne!
By mondrala
#36093 To już zależy od tego jakim facetem jesteś i co Ci sie podoba. Niektórzy idą w klasykę inni wolą nowoczesność. Ja bym radziła coś miedzy jednym a drugim https://protime24.pl/product-aar-51100- ... wkowy.html Tutaj masz bardzo ciekawy model zegarka który warto sprawdzić. Jest to bardzo dobra marka którą mozesz obejrzeć. Ten model posiada elementy klasyczne jak i nowoczesne. Na pewno będzie pasować.