Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By lama.krystyna
#16008 Zazwyczaj dziadkom kupuje się jakieś kiczowate gadżety, a moim zdaniem warto zmienić przyzwyczajenia i zadbać o ich zdrowie! Często dziadkowie biorą dużo leków, ale niestety nie zmieniają przyzwyczajeń żywieniowych, a ja proponuję wejść na: http://vivio.pl/pl/ i zrobić dużą paczkę zdrowej żywności, która na pewno ich ucieszy!

By dama_pik
#17347 to zależy na jaką okazję. Na dzień babci i dziadka stawiam na coś drobnego- co jest wyrazem mojej pamięci. Jeżeli jednak chodzi o jakąś pełną rocznicę to wtedy inaczej :) Ostatnio na ich 50 rocznicę ślubu sprezentowałam im z siostrą turnus w hotelu Abidar w Ciechocinku. Jak wiadomo ta miejscowość to raj dla seniorów a do tego w hotelu mają SPA skierowane w szczególności właśnie dla starszych ludzi. Gdybyś widziała jak wyglądali przed i po wyjeździe.. aż się chce robić im takie prezenty codziennie :P
By dama_pik
#19375 Moi dziadkowie mają nadciśnienie . Ja kupię im więc aparat do mierzenia ciśnienia. Wiem, ze firma diagnosis.pl ma dosyć dobry sprzęt, co prawda ja używałam termometru od nich, ale jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta oraz z samego sprzętu, który jest wytrzymały i niezawodny.
By aguś1
#19417 Zaglądaliście już tutaj http://www.colorland.pl/fotokalendarz ? Na stronie Colorland można zaprojektować kalendarz z własnymi zdjęciami. Nie jest to wcale trudne. Dzięki temu można stworzyć naprawdę niebanalny prezent. Warto zapisać się do newslettera, ponieważ dzięki temu można trafić na promocje.
By bella
#19809 My z rodzeństwem ostatnio składaliśmy się na maszynę do szycia z galerialucznik.pl i babcia była zachwycona. Najważniejsze, żeby prezent był dobrany do osoby, dla której jest. Wtedy na pewno jest trafiony.