Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By biedroska
#20626 Ja ostatnio dziadkom kupiłam pościel z firmy Dilani: https://dilani.pl/. Właśnie oni w swoich produktach wykorzystuja puch z gęsi i to świadczy o wysokiej jakości. Dziadkowie są bardzo zadowoleni z takiego prezentu, mówią, że kołdra mimo ze jest bardzo lekka to też i ciepła :)

By Alka87
#22366
Elliot napisał(a):W czerwcu na dzień ojca podarowałem tacie fotoksiążkę. Dziadkowie jak ją zobaczyli byli zachwyceni więc postanowiłem zrobić im podobny prezent. Tylko, żeby nie dawać tego samego zamówiłem fotokalendarz http://fotobistro.pl/kalendarze mam nadzieję, że też ich oczaruje :)


Zerknij tutaj https://www.cewe-fotoksiazka.pl/produkt ... darze.html
Mają kilka formatów do wyboru i są w dobrej cenie
Ja zamawiałam początkiem roku i bardzo szybko dotarł
By mane
#22399 Najlepsze czyli praktyczne i przydatne! Ja w tym roku stawiam na sprzęty medyczne, poneiważ dziadkowie mają swój wiek! ja im kupuję aparat do mierzenia ciśnienia. Z diagnosis bo ma fajne opinie.
By PrezentyLubie
#30692 Ja chciałam babci i dziadkowi kupić fajne soczewki, w których będzie im wygodnie, a w dodatku pomyślałam, że kupię takie które podkreślą ich piękne niebieskie teczówki. Tutaj znalazłam ciekawą ofertę > https://www.dlaoka.com/szukaj?submit_se ... e+soczewki Soczewki przeznaczona są dla osób z krótkowzrocznością, nadwzrocznością lub bez wady wzroku. A ich bezbarwny obszar w obrębie źrenicy nadaje oczom niepowtarzalną głębię, a ciemna otoczka wokół rąbka sprawia, że oczy wydają się większe i bardziej wyraziste. Wzmacniają i podkreślają kolor jasnych oczu.