Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Menko
#353 Ponieważ zawsze mam problem z prezentem dla dziadka, a ile też można kupować to samo, to chciałbym Was prosić, żebyście napisali co wy dajcie na różne okazje swoim babciom i dziadkom?

By splonka1
#540 Można Dziadkom wręczyć ramki z glinką w których wczesniej wykonuje się odcisk dłoni i stópki wnuka lub wnuczki. Jest to na pewno oryginalna i pozostająca na długo pamiątka, a czas niestety szybko płynie i wnuki rosną.
By balance
#1944 Babci to jakies fajne świeczki zapachowe (np. z zapachdomu.pl żeby były porządniejsze a nie jakieś dziadostwo z kwiaciarni co zaraz pachnieć przestanie ;)) a dziadkowi jakiś dobry alkohol zazwyczaj albo jakiś kosmetyk do golenia czy coś takiego. Też zwykle miałam problem z dziadkami ;) Czasem babci zdarza mi się jakiś ciekawy kwiat doniczkowy zprezentować ;)
By balance
#2140 Eh, cięzko jest kupić prezent dziadkom, sama coś o tym wiem. Ogólnie zwykle mam problem co do tego co kupić mężczyznom w mojej rodzinie, o starszych ludziach nie wspominając. Mi osobiście bardzo podoba się ręcznie rzeźbione drewno, w tym meble, różne skrzynie i inne. Niby faktycznie jak mówi przedmówca można to również zrobić na maszynie ale ma wtedy zupełnie inną wartość i np. jako prezent dla babci kiedyś kupiłam w sklepie Wiano.eu drewnianą ręcznie zdobioną skrzynię, z czego była bardzo zadowolona ;)
By Prezentujeprezenty
#2144 Ja niestety nie mam już żyjących dziadków więc mogę się wypowiadać tylko o prezentach dla babć. Generalnie babcie zawsze chętnie przeczytają dobrą książkę np. wydaną ostatnio biografię Hanki Bielickiej (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-ksiazke-dla-prawie-kazdej.html)
By Krycha
#2145 ja daję bardzo różnie w zależności co mi wpadnie w ręce perfumy, babci często jakąś garsonkę, albo sweter, po za tym jakis sprzęt, ale ostatnio odkryłam , że moge im podarować cos regionalnego, babci jakies wyszywane obrusy, czy poduszki, a nawet meble czy zastawę i byli bardzo zadowoleni , szczególnie babcia z takiego podarunku, znalazłam takie rzeczy w sklepie wiano.eu
By rutka
#2195 kalendarz ze zdjęciami wnuczków będzie na pewno wyjątkowym, wzruszającym a do tego bardzo praktycznym prezentem.

Szukajcie na allegro nicku ptpartner http://allegro.pl/kalendarz-personalizo ... 45563.html

Wykonywane przez nich kalendarze drukowane są na papierze foto więc jak kalendarz będzie już nieaktualny to można takie zdjęcie wyciąć, włożyć w antyramę i powiesić na ścianie.
Załączniki
2.jpg
kalendarz ze zdjęciem - prezent dla babci dziadka
2.jpg (67.45 KiB) Przeglądane 5455 razy
By Paweł_ale_nie_ten
#2871 Może tę biografię Villas? Lub Wałęsy? http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksi ... f32c459300
Jest fajna rzecz nazywa się "slanket"- to taki koc z rękawami, kiedyś kupiłem cioci, cieszyła się, ale nie wiem, czy używała, bo rzadko u niej bywam. Kosztuje jakoś 70-200 zależnie od firmy. Kiedyś babci kupiłem album ze sztuką, no i oczywiście zachwyty, ale słowo daję, ze poszedł w kąt i nigdy go nie otworzyła już więcej! Lepiej by było juz coś na ścinę,a le co? W ogóle to czekoladki by były super, ale mi dziadkowie mają niestety cukrzyce :/