Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Ramir
#12182 Witajcie. Zastanawiam się właśnie nad tym, bo wybieram się na 10-tkę do kolegi. Napisze szczerze - nie chce kupować byle czego, co i tak wrzuci w kąt i pomyśli sobie "no nie wysilił się". On jest amatorem gier komputerowych więc w pierwszym odruchu pomyślałem o czymś takim:
Obrazek
focia: http://www.redcoon.pl/c04200900-Akcesoria-PS3
Kierowałem się w sumie tym, że sam bym chętnie takie coś przygarnął, więc to nie może być "niewypał". No ale teraz nie wiem - ma sporo tych gadżetów, może to jednak nie jest dobry typ? W sumie nie chce żeby impreza przerodziła się w jakiś maraton gier - a tak się może stać, jest duże prawdopodobieństwo. Więc? Jak myślicie? Są jakies rzeczy, które nigdy, przenigdy nie dalibyście na osiemnastkę? No i co polecacie mu zakupić? Mój pomysł jest w porządku?

By dama_pik
#17206 prezent fajny ale nie dla każdego bo cenowo na pewno wychodzi sporo.
Generalnie najbardziej trafnym prezentem na 18nastkę dla każdego wydaję mi się zakup koszulki bądź bluzy ze specjalnym nadrukiem. Może to też być fajnym dodatek do większego prezentu. My ze znajomymi ostatnio kupowaliśmy zestaw do kąpieli dla naszej solenizantki taki droższy a do tego właśnie koszulkę z nadrukiem tutaj http://www.sferakoszulek.pl/ . Potem każdy się na niej podpisał i wyszło genialnie
By monaliza13
#17339 Ja lubię praktyczne prezenty. Dlatego chcę skorzystać z tej propozycji http://www.taniaksiazka.pl/t/maturalne-karty-pracy/ Maturalne karty pracy bardzo pomagają w przygotowaniu do matury. A moja chrześnica ja zdaje w 2016/17. Wybór jest bardzo duży . Wiadomo co sie zdaje obowiązkowo, muszę jeszcze się dowiedzieć co ma zamiar zdawać dodatkowo. Ta księgarnia jest naprawdę dobrze zaopatrzona i ma przystępne ceny.
By selon
#18172 Najlepiej jest moim zdaniem podarować coś oryginalnego. Na 18 te urodziny daje się zwykle własnie takei gadżety....

Zastanówcie sie nad jakaś śmieszna koszulką:
http://www.megakoszulki.pl/Smieszne,,Zabawne-c167.html

opcji wzorów jest sporo Będzie to zabawne i jednoczesnie praktyczne bo taką koszulke druga osoba będzie nosiła.
By Wily.pl
#19138 W zasadzie każdy prezent z okazji 18 urodzin będzie się nadawał, bo wszystko zależy od koncepcji jaką przyjmiesz na ten dzień i budżet jaki chcesz na to przeznaczyć. Co powiesz o monocyklu elektrycznym
http://wily.pl/wily.pl%20monocykl-x3-pomara%C5%84czowy
By rachelka
#19293 Wydaje mi się że bardzo dobrze na prezent tutaj sprawią się perfumy. ZObacz sobiena stronkę http://www.e-happiness.pl/. Mają mnóstwo zapachów, no i mają one taką linię zapachową jak największe światowe marki. No i kosztuja bardzo mało jak za taką jakość :)
By JJRC.pl
#19534 Jasne, że tak- wszystko zależy indywidualnie od danej osoby i nie ma czegoś takiego jak najgorszy i najlepszy prezent z okazji 18 urodzin, musimy trafić w czyjś gust, a ja polecam postawić na nowinki elektroniczne jak chociażby Dron, który będzie też praktycznym prezentem.