Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Rekin
#12471 Chcielibyśmy urządzić przyjęcie urodzinowe z okazji 50 urodzin jako dodatek do prezentu. Jak myslicie? Dobry pomysł?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By sandra111
#12567 Bardzo fajny pomysł. Fajnie się spotkać w przyjemnym miejscu, porozmawiać i dobrze zjeść. Nie napisałaś skąd jesteś. Ale jeśli okolice Krakowa to polecam restauracje Mekong. Nie pożałujecie. Atmosfera wspaniała.
By lilka91
#13719 A moze kup jej coś do kuchni? Widziałam ostatnio fajne sokowirówki - teraz praktycznie wszyscy stawiają na zdrowy styl życia więc może ja taki prezent ucieszy. Ja sokowirówkę chcę kupić mojej mamie na gwiazdkę bo ciągle marudzi, że chciałaby zacząć pić naturalny sok a ten ze sklepu jest taki drogi...
By Maciej1991
#28206 Jeśli szukasz ciekawego prezentu to mogę polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj na drugi dzień ;)