Dyskusje o prezentach na imieniny
By myszka21
#8814 Niebawem moja koleżanka z pracy ma imieniny. Ogólnie nie robimy jakiś cudownych prezentów sobie, bo to nie jest ważne święto, ale zawsze coś. Jakieś czekoladki, jakieś coś. A tym razem pomyślałam o kawie. Znalazłam kawa mielona VERGNANO Arabica 100% moka wiem,że lubi mieloną, ale czy to jest dobry pomysł?

By farfadelle
#9824 Uważam, że dobra kawa jest świetnym pomysłem. Sama raz dostałam kilogram ziarnistej Lavazzy i byłam bardzo z tego zadowolona.
By allena
#9835 Dobra kawa to bardzo dobry pomysł na prezent. Oczywiście, jeśli obdarowywany jest jej smakoszem.
By eLwira
#9978 Dobra kawa to naprawdę dobry prezent. Zwłaszcza, jak wiesz że ktoś naprawdę lubi kawkę. Ale według mnie zmielona to nie to samo co w ziarenkach - w ziarenkach jest więcej aromatu. Zerknij sobie do sklepu http://witara.pl mają tam spory wybór kaw, może uda Ci się coś wybrać :)
By giftrun
#10159 Jeśli by to była jakaś taka super kawa, to pewnie tak, ale jak taka zwykła z marketu, to lepiej się nie wygłupiać
By Alicja1991
#16251 Słuchaj na imieniny czy na urodziny kawa taka z wyższej półki zawsze jest super ;) Wiem, ponieważ juz w firmie Espressoart jak dzwonie to wiedza o co chodzi. I jest: Witamy Pani Alicjo, co tym razem zamawiamy i dla kogo :D
Jeśli mam polecić konkretną kawę to może być New York Extra ziarnista
By mane
#19377 Kup jej coś do kuchni cinnibird.pl/category/shop?horizontal jak to kupisz to udekoruje kawe i wszystkie potrawy! Ja swojej żonie kupuje rzeczy do kuchni i zawsze jest zadowolona. a To nowy zestaw filiżanke, a to łyżki do kawy a to komplet łyżeczek, czasem postawie też na biżuterii