Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By AniaTU
#46 Zastanawiam się kiedy kupujecie prezenty na gwiazdkę? Znam osoby które zaczynają szukać prezentów już we wrześniu, a całkiem sporo osób już w październiku. Je przeważnie zostawiam to na ostatnią chwilę to znaczy na tydzień - dwa tygodnie przed świętami. Jak jest u was?

By veto
#74 To zalezy od tego
czy bedzie jakas
fajna okazja w
sklepie czy nie
mozna kupic
prezento miesiac
przed gwiazdka
i go schowac a
mozna tez kupic
2 dni przed gwiazdka
to zalezy czy
masz gdzie schowac
go przed obdarowanym :)
By nazawszestefan
#76 To zależy dla kogo. Jeżeli jest to prezent dla mojej małżonki szukam już o wiele, wiele wcześniej. Lubię ją zaskakiwać i bardzo często prezenty wykonuje sam - lubię majsterkować, co wiąże się z dłuższym przygotowaniem niż tylko pójść do sklepu wybrać prezent, zapłacić i z głowy. Czasem zaczynam już na początku listopada..

A dla reszty rodziny? zazwyczaj na ostatnią chwile
By SoniaK
#18803 Moim zdaniem wyciskarka do soku to bardzo doby zakup. Tylko jak masz się zdecydować na zakup wyciskarki do soków to warto było by kupić już coś naprawdę porządnego. Słyszałeś o marce Angel ? To jedne z lepszych na rynku, oglądałem do naszego domu tutaj https://energiazdrowia.pl/pl/searchquer ... ?url=angel takie właśnie wyciskarki. Produkt dobrej jakości i na pewno posłuży przez lata.
By karmelka
#18838 Ja raczej należę do tych, które kupują na ok. 1-2 tygodnie przed Świętami :) Właśnie w tym tygodniu planuję zamówić prezenty dla najbliższych. Myślałam o takich fajnych gadżetach https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Swieta . Dla każdego coś ciekawego można tam znaleźć. Dla mamy myślę o takim wałku z wzorkami, a dla taty może karafkę.
By hejlo
#25129 ja planuję mamie zamówić https://zdrowywycisk.com/produkt/kuving ... owe-sitka/ bierzemy na raty, bo wiadomo że to dość spory wydatek, ale myślę że warto. Mama musi się teraz zdrowo odżywiac i chcę jej zrobić miły i przede wszystkim przydatny prezent :) A co tego zawszę będę miała do kogo jechać na pyszny soczek :D
By stejsi
#25204 Prezenty kupuję w grudniu, ale czasem w listopadzie, jeśli coś się trafi. W tym roku znalazłam małą podpowiedź w internecie https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-p ... tych/3730/ bo chodzi o pomysły na prezenty do około 100 złotych, czyli na moją kieszeń.
By ferox
#25694 Ja np. staram się już na początku listopada przeglądać strony takie jak https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/ranking-lornetek-top-10-najczesciej-wybieranych-ktora-najlepsza/4919/ i szukać ciekawego pomysłu. Zanim na coś się zdecyduje ostatecznie, to mija dużo czasu ;)