Dyskusje o prezentach dla mamy
By katrina34
#14486 Zobacz może coś w Miodowych Kontynentach http://miodowekontynenty.pl/pl/c/Zestawy-prezentowe/71 . Mają tam fajne zestawy kosmetyków opartych na miodzie. Miód przyczynia się do regeneracji skóry, nawilża, wygładza. Ma też działanie antybakteryjne. Dla cery dojrzałej takie kosmetyki będą idealne i Twojej Mamie zapewne się spodobają.

By jenny23
#15580 Ja jak kupuję mamie prezent staram się jednak za bardzo nie kombinować jeśli chodzi o kosmetyki-raczej wybieram to co już jest przez mamę sprawdzone wiem wtedy, że prezent będzie udany. Mama używa dużo dermokosmetyków:https://www.doz.pl/apteka/k499-Dermokosmetyki i zazwyczaj kupuje je w aptece i ostatnio właśnie w aptece internetowej bo jest w ten sposób taniej.
By karmelka
#16053 Ale czemu nie krem przeciwzmarszczkowy? Jeśli mama lubi o siebie dbać, to dobrze wie, że w pewnym wieku już takie kremy trzeba stosować ;) Ja sama stosuję, a mam 31 lat :D Niedługo Dzień Matki to może swojej też kupię taki kosmetyk. Ten mi ostatnio wpadł w oko http://www.herbsecret.pl/velvetin.html .