Dyskusje o prezentach dla mamy

By Joe
#16955 Kosmetyki to idealny prezent dla mamy jak i każdej kobiety. Wiadomo że chcą być piekne i zadbane. Moja mama ma swoją ulubioną markę kosmetyków dlatego też nie mam problemu z kupnem dla niej prezentu. Ostatnio własnie na urodziny dostała ode mnie zestaw od http://www.lirene.pl/ Bardzo się ucieszyła bo akurat takie jej był potrzebne :)
By Mardeen
#18247 ja tez tak myślę, że kosmetyki to bardzo dobry prezent dla mamy :) Ja dla swojej zamawiałam taki zestaw ze strony biorganic24.pl. Mają naturalne kosmetyki w naprawdę świetnych cenach :)
By Alledinge.com
#18325 Moim zdaniem kosmetyki jako prezent dla mamy to fajna opcja i na pewno będzie zadowolona, jedyne o czym warto pamiętać to aby trafić w jej gust i wybrać takie kosmetyki jakich naprawdę potrzebuje.
By Karol87
#18337 A może jakieś kosmetyki polskich producentów? Np Ziaja. Mówi się ,że właśnie polscy producenci wypadają nieźle na tle innych firm zagranicznych. Z własnego doświadczenia wiem, bo dostrzegam dużą różnicę pomiędzy kremami nawilżającymi z Polski i zza granicy. Jakiś czas temu zainteresowałem się tematem i wpadłem na ten artykuł http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/polski-przemysl-kosmetyczny-jako-rozwiniety-rynek-o-bogatej-tradycji ,który rozwiał moje wątpliwości ,a także dowiedziałem się kilku nowych rzeczy
By Mala_Maria
#18498 Jak kosmetyki to najlepiej naturalne i polskiej produkcji. Ja tam pewnie kupię swojej mamie taki zestaw relaksujący, na pewno będzie zadowolona, no i nie obrazi się za linię 40 plus ;)
By Czadoman
#18694 a może zamiast kosmetyków to jakiś kurs kosmetyczny? http://policealna.gowork.pl ta szkoła ma fajny ten kierunek, skoro mama lubi kosmetyki, lubi ten świat to może warto w to zainwestować i brnąć, robić to co się lubi? :) No ja tak na to patrzę, życie mamy jedno, więc warto robić to co nas interesuje.
By sasza
#18702 Nie wiem, czy słyszałyście kiedykolwiek o czymś takim jak kosmetyki rosyjskie? Warto o nich poczytać, znajdziecie je na przykład tutaj: http://triny.pl/176-kosmetyki-rosyjskie. Są to produkty, które mają świetne, naturalne składy. Ceny ich są też bardzo korzystne więc moim zdaniem warto wypróbować. Myślę, że będzie to super prezent dla mamy.