Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny

By aleksandra12
#30704 Skoro mowa o makijażu oczu, to chyba najlepszym pomysłem na prezent będzie tusz do rzęs. Z doświadczenia już wiem, że taki tusz do rzęs nigdy się nie zmarnuje, a wręcz przeciwnie - bardzo się przyda w każdej sytuacji. Na allegro widziałam spory wybór, na przykład ten tusz https://allegro.pl/kategoria/oczy-tusze ... s-1-5-0501 jest kosmetycznym hitem! Znacie go?
By hejlo
#30728 no nie do konca jak kupujesz np to co druga osoba nie lubi :p mi tata moze kupowac prerfumy bo super wybiera ale np kuzynka jak cos kupuje to masakra- zawsze potem mam problem co z tym zrobić.
By braga
#34737 Lubię dbać o swoje zdrowie, jak również o urodę, jeżeli wie się jak to robić, to może być to nawet bardzo przyjemne. Co tu dużo tłumaczyć, najprościej będzie, jak przeglądniesz sobie portal o tej tematyce https://www.uroda.info.pl/cwiczenia-dla-leniwych/
By Dijon21
#35025 Dziewczyny w tym wieku jeszcze nie powinny stosować zbyt mocnych i wyrazistych makijaży, tylko raczej delikatnie i w naturalny sposób podkreślać swoją urodę. Według mnie zdecydowanie wystarczy tusz do rzęs oraz eyeliner - https://www.cocolita.pl/eyelinery. Do tego oczywiście jeszcze jakiś lekki podkład jeśli cera tego wymaga. Tylko nic mocno obciążającego, ponieważ to może wywołać szybsze starzenie się skóry.