Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By rachelka
#12427 Hej ;) Będziemy jechać z mężem na rocznicę ślubu do Krakowa 16-20 maja :-) Chciałam zarezerować jakiś elegancki hotel, ale ... w Internecie jest tego tak dużo, że nie mam bladego pojęcia co wybrać. Nie znam Krakowa wcale, a zalezy mi żeby to byl niezapomniany wyjazd :) W końcu nasza pierwsza rocznica :) Ktoś podpowie gdzie się zatrzymać?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By bella
#12491 Fajnie, że wybraliście kraków na celebrowanie takiej uroczystości;) Ja mieszkam tu od niedawna ale jestem zakochana w tym mieście. Jest w moim odczuciem wizytówką Polski... hotel hotel hotel, wiesz co, znam jeden dobry hotel w Krakowie, hotel Efekt Eksperss się nazywa i on stoi przy Opolskiej, jak się na Warszawe jedzie. Tam się moi znajomi wszyscy zatrzymują jak przyjeżdzają tutaj. Ja tam osobiście spałam tylko raz ale w wakacje, zanim wynajęłam mieszkanie, ale pamiętam że wszystko było bardzo ładnie urządzone, nowoczesny wystrój, (taki w moim stylu:-)) elegancki design, no i wszystko bardzo czyste i zadbane, a hotel bardzo duży, bo chyba ze 180 pokoi! OO, pamietam jeszcze że były przepyszne posiłki tam, pamiętam że tylko raz w życiu jadłam takie smaczne kielbaski jak tam xD Kuchnia na medal, to trzeba powiedziec ;) Oprócz takich zalet typu paring monitorowany, super lokalizacja, bardzo dobra cena jak na 4gwiazdki, to przede wszystkim dobrze sie tam czujesz! atmosfera jest super;)wszyscy z obsługi są mili i pomocni, uśmiechają się do Ciebie i jak czegoś nie wiesz co Ci wszystko od razu biora i tłumaczą. Super,polecam ci . Daj znac jak było;))
By Patrycja37
#35851 Kiedy już zdecydujesz się na hotel,warto zastanowić się też nad wyborem miejsca, w którym spędzicie miło wieczór przy lampce pysznego włoskiego wina i kolacji podanej w wyrafinowany sposób.takim miejscem bez wątpienia jest restauracja https://boccanera.pl/
Restauracja serwuje dania włoskiej kuchni,bardzo proste ale nowoczesne i smaczne.We wnętrzu spotka nas wyjątkowy loftowy wystrój,otwarta kuchnia czy spotkania z sommelierem.Warto więc odwiedzić to miejsce i poznać tajniki włoskiej kuchni.
By barto776
#36287 Ja spędzałam czas Krakowie naprawdę piękne i cudowne miasto. Bardzo serdecznie polecam. Warto zwiedzić. Dla zainteresowanych nocleg zarezerwowałam w hotelu https://www.niebieski.com.pl bardzo profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Polecam też ten hotel. Naprawdę jest niezły.