Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Nostalgia
#26969 Jedną z ciekawych rozwiązań dla biznesu, jest pożyczka pod zastaw, coś takiego znalazłam u nich https://www.speedcashpolska.pl/pozyczki ... westycyjna Co lepsze, umowa jest zawierana u notariusza, więc mamy całkowitą pewność co do bezpieczeństwa z jednej jak i drugiej strony.

By bierendaa
#27388 Jeżeli nie potrzebujecie zbyt wielkiej pożyczki to możecie poszukać coś wśród pożyczek internetowych. Ja jak potrzebowałam właśnie tak około paru tysięcy złotych to skorzystałam z opcji https://bosspozyczka.pl Szybki i sprawnie dostaniecie tam pożyczkę internetową na konto
By nala1
#27444 Załatwienie kredytu firmowego jest haj zauważyłam trudniejsze niż dla osoby fizycznej. Nie wiem czemu tak jest ... ale tak jest. Znajomy prowadzący niewielki biznes jak potrzebował kredyt a pojawiają się bliżej nieokreślone problemy w banku to udaje się do pośrednika kredytowego - https://iqbanque.pl .Tam mają w swojej ofercie wiele banków i mają z nimi dobre relacje i często rzeczy niemożliwe okazały się do zrobienia.pzdr
By szajo
#27458 Jeżeli chodzi o temat firmy to polecam sprawdzić ofertę https://www.platformafinansowa.pl/ mało osób niestety zdaje sobie jeszcze sprawę, że bardzo często leasing jest o wiele bardziej korzystny od kredytu, ale cóż... ja skorzystałem właśnie z opcji wzięcia sprzętu do firmy w leasing i nie załuję :)
By maksolia
#27481 Aby dostać kredyt w naprawdę uczciwych warunkach można zrobić wycenę przedsięwzięcia (http://grupatrinity.pl/uslugi/doradztwo-transakcyjne/wycena-firm-i-spolek.html), co przy dobrych wynikach przyczyni się do wzmocnienia pozycji negocjacyjnej z bankami lub innymi instytucjami finansowymi.
By dorianagrey
#27601 Słyszałam, że jeżeli chodzi o firmę, to kredyt czasami się opłaca, znajdź zaufanego doradcę finansowego, na pewno coś doradzi albo ktoś, to teraz ma takie finansowanie.