Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sabbina16
#20629 Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy ASSA. Zobaczcie sami pożyczka firmowa z niskim RRSO. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !

By jonnna
#20791 Jeśli masz firmę i posiadasz konto firmowe-a mając swój biznes raczej musisz je posiadać, najlepiej jest po kredyt, pożyczkę czy inną formę finansowania udać się do swojego banku własnie. Oni mają Twoją historię, wiedzą co się dzieje na Twoim koncie i jesteś ich klientem więc najbardziej im będzie zależało abyś dostał kredyt. Ja tak zrobiłam z pożyczką co prawda prywatną, poszłam do banku gdzie od kilku już lat mam swoje konto: https://www.eliteprivatebanking.pl i udało mi się uzyskać pożyczkę. Myślę, że przy firmowym będzie podobnie.
By hrontigeme
#22262 Firmowy kredyt to jedno, ale musisz pamiętać, że banki różnie patrzą na właścicieli firm, którzy mają kredyty u konkurencji. Dlatego ja nie pożyczam już pieniędzy z banków tylko korzystam z usług różnych firm pożyczkowych, zazwyczaj co chwilę z innej :) Pewnie zdziwi Was dlaczego, po prostu wchodzę na http://opiniujpozyczke.pl/ i biorę pożyczkę od tej firmy, która ma najtaniej :)
By Aini
#22295 Wzięcie kredytu łatwe nie jest, trzeba spełniać szereg wymagań.Wystrzegałabym także przed braniem kredytów walutowych, bo to duże ryzyko o czym wie chyba każdy, kto wziął kredyt we frankach, a wiadomo, że obecnie tacy ludzie walczą o odszkodowania i kredyty we frankach pozwy i to zbiorowe w kancelariach prawnych, gdzie po prostu sytuacja w wielu przypadkach jest tragiczna i ludzi starają jakoś sobie z tym poradzić. Problemu by nie było, gdyby wcześniej przemyśleli całą sprawę.
By nboss
#22603 Jeśli jesteś pewien, że biznes wypali to warto brać taki kredyt właśnie na rozwój lub na reklamę. Koniecznie napisz biznes plan, znam kila fajnych osób, które mogą CI pomóc, aa ja znam jeszcze wiele dobrych systemów, które w efekcie ułatwiają prace w firmie tobie i twoim pracownikom. Zerknij na microsoft dynamics 365 Musisz się nauczyć optymalizować biznes :)
By PrzemoWar
#24168 a ja trochę pomyślałem i udało mi się założyć firmę bez kredytu! po prostu nie kupowałem ani nie wynajmowałem biura, tylko skorzystałem z oferty http://ideaprestige.eu/ i za bardzo niską, miesięczną opłatę zyskałem m.in. prestiżowy adres do rejestracji firmy a także tabliczka z logo firmy przed wejściem do biura :)
By bierendaa
#26398 Jezeli zależy wam na wygodzie, na czasie i na całkiem korzystnej ofercie kredytowej to zajrzyjcie na strone https://bosspozyczka.pl/kredyt-na-start-dla-nowych-firm/ Firma Boss Pożyczka proponuje bardzo szybkie zastrzyki gotówkoe dla firm na ich rozwoj jak dla tych firm co dopiero chcą wystartować. Bardzo fajna opcja dla każdego biznesmena, bo pożyczka praktycznie zawsze może się każdemu przydać
By fantom
#26932 Firma powinna szukać kredytów w banku w którym ma konto. My mamy konto dla biznesu w banku Raiffeisen i możemy korzystać z limitu kredytowego z którego finansujemy bieżącą działalność.