Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By hotter
#26185 A słyszeliście o leasingu konsumenckim? Z tego co wiem to sporo osób poleca https://www.platformafinansowa.pl/ za bardzo dobre warunki, a w dodatku za fakt, ze wszystko mozna zalatwic przez internet bo wniosek mozna skladac online. Osobiscie nie probowalem, ale slyszalem po prostu sporo opinii na temat takich leasingow :)

By ferox
#26196 Ciekawy kredyt oferuje https://miloan.pl/. Pieniądze można mieć na swoim koncie bardzo szybko. Dlatego osoby, które potrzebują zastrzyku gotówki powinny zainteresować się tą ofertą. Zwłaszcza jeżeli pierwszy raz słyszą o firmie, ponieważ dla nowych klientów jest promocja ;)
By diament
#26281 Na pewno trzeba być ostrożnym przy braniu szybkich pożyczek, ale to dla wielu idealna opcja, bo pieniądze trafiają do nas błyskawicznie. Najlepiej sprawdzić wcześniej, jak by wyglądało spłacanie ustalonej kwoty. Można to zrobić tutaj http://monebay.pl/ i zdecydować się na którąś ofertę.
By aleksandra12
#26726 Sama kiedyś wychodziłam z założenia, że nie warto brać kredytów ale niewiedomo kiedy los się od nas odwróci i będziemy potrzebować tych pieniędzy. Znam bardzo dobrze ofertę firmy Kredyt 123 i jedyne co mogę powiedzieć, że jest to rzetelna oraz sprawdzona firma. Mają bardzo atrakcyjne warunki - śmiem powiedzieć, że najlepsze z dostępnych :)
By stejsi
#26863 Szybką pożyczkę, przy minimum formalności można uzyskać w firmie Kredyt1000. Okres spłaty jest do 90 dni a do tego mają bardzo niskie oprocentowanie. Potrzebny jest jedynie aktualny dowód osobisty oraz historia kredytowa.
By sabbina16
#26947 W ofercie pożyczki online znajdziesz szybkie i przyjazne pożyczki, które na pewno będą proste do spłaty. Pożyczki pozabankowe udzielane są praktycznie na dowód, nie ma potrzeby dostarczania żadnych dokumentów poświadczających dochody. Firma umożliwia pożyczenie nawet 10 tysięcy złotych na 24 miesiące. Wszystko odbywa się przez internet – wniosek składasz online, a gotówka trafia na Twoje konto następnego dnia.
By szajo
#27460 A co z leasingiem? Wydaje mi się, że oferty takie jak https://www.platformafinansowa.pl/ często są o wiele bardziej korzystne niż kredyty lepiej dać jakiś wkład minimalny i płacić mniej niż od razu pakować się w kredyt, ja tak zrobiłem i wyszedłem na tym dobrze, ale wiadomo, jest to kwestia głęboko indywidualna.