Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By adik356
#28874 Świetną alternatywą dla kredytów w banku są pożyczki prywatne. Można się o nie starać za pośrednictwem portalu https://concash.pl/ (serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami). Zaletą pożyczek prywatnych jest fakt, że są niżej oprocentowane niż chwilówki, a ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat!
By crunchy99
#32184 Czy uważacie, iż korzystanie z ofert kredytowych to odpowiednie wyjście, żeby podreperować nieco swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę niespodziewanych kosztów i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. W ręce wpadło mi n.p. pozyczka w Soho Credit... Czy według Was jest to rozwiązanie godne atencji?
By Emis
#32385 ...
Ostatnio edytowano Cz lip 19, 2018 11:31 am przez Emis, łącznie edytowano 1 raz
By Nikolll
#32557
szajo napisał(a):Wygodny jest leasing konsumencki od https://www.platformafinansowa.pl/ przede wszystkim dlatego, że szybko otrzymuje się decyzje, a po drugie sam proces skladania wniosku jest bardzo latwy. Wszystko mozna zrobic online bez wychodzenia z domu ;)


Właśnie rozglądam się za jakimś leasingiem na dobrych warunkach, najlepiej własnie tak jak tutaj oferuje platforma finansowa szukam czegoś online. Jestem osobą, która nie nawiedzi chodzenia po urzędach, bankach itd także zależy mi aby wszystko załatwić szybko online.