Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By mirek86
#25755 Pożyczacie pieniądze przed świętami? Z jakich ofert najczęściej korzystacie? Ja trafiłem na kredyt123 i zastanawiam się nad wzieciem pożyczki tam. Warto?

By Ondraszkiewicz
#25772 Pożyczka to taka troszkę indywidualna sprawa, wydaje mi się, że należy dopasować ofertę pod swoją sytuację rodzinną czy tez sytuacje w pracy. Jednak jeżeli chodzi o kredyt123 to myślę, że dobrze trafiłeś na początek. Mają niskie oprocentowanie nominalne bo 5%, w dodatku jak ja tam starałem się o niewielką pożyczkę to wszystko poszło mega sprawnie
By paniola
#25846 Z takimi pożyczkami trzeba byc ostrożnym, ale niestety często znajdujemy się w takiej sytuacji, że kredyt czy też pożyczka to ta przysłowiowa ostatnia deska ratunku. W związku z czym tak aby się nieco zabezpieczyć, warto skorzystać z takiej opcji jak Kredyt OK Szybkie pożyczki w KredytOK wyróżniają się stosunkowo niskim oprocentowaniem. Ich maksymalna wysokość wynosi 1500 zł, a jednorazowa spłata może zostać dokonana nawet po 40 dniach, czego nie zawsze ofertują pożyczki online.
By Kirssteen
#26063 Mi to wszystko udało się załatwić na szczęście bez wzięcia dodatkowych pieniędzy. Jednak powiem szczerze ze było już cieżko, rodzina mnie troszkę wsparła. Jednak szukałam już odpowiednich firm pożyczkowych i prawie wzięłam pożyczke od https://pozyczkago.pl Bardzo szybka i wygodna oferta, bo przez internet idealna właśnie na takie okazje
By romo545
#26066 Ja też znam odpowiednią dla kobiet pożyczkę przez internet https://www.ratalska.pl . Jest to super oferta, uzupełniamy tylko wniosek w 3 krokach online i cieszymy się gotówką na koncie. Wystarczy mieć swój dowód osobisty. Polecam ponieważ jest szybka.