Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By danona
#29614 Nie miała baba kłopotu wzięła sobie chwilówkę. :D Dużo lepszą jest bezprocentowa pożyczka w banku Raiffeisen. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120 w 24 ratach. Taka pożyczka kosztuje tylko 5 zł miesięcznie.

By Kirssteen
#29654 Nie wykluczam w przyszłości możliwości wzięcia takiej pożyczki. W firmie https://pozyczkago.pl można pożyczyć np. 2,3 tysiące i się nie zapożyczać na kilka lat tylko np. na rok. Jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż odmawiać sobie co chwila jakichś przyjemności
By Ondraszkiewicz
#29945 Szybko, sprawnie i wygodnie, czego w sumie chcieć więcej od kredytów :) Wiadomo w sumie, dobrego oprocentowania, ale te również można znaleźć wśród kredytów internetowych. W zależności od rodzaju kredytu oprocentowanie w firmie https://kredyt123.pl/ zaczyna się od 5%. Mało gdzie można znaleźć taką ofertę.
By danona
#30530 Nie przekonują mnie takie kredyty. Wolę pożyczyć w banku bo wiem wszystko od początku do końca. W Raiffeisen Polbank mżna dostać nieoprocentowaną pożyczkę którą można spłacać przez 2 lata. Pożyczając 4 tys zwrócić trzeba 4120. Żadnej ściemy żadnych haków.