Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By olgiernuk79
#17964 Dzień dobry. Moje pytanie może zdawać się dość oklepane. Przymierzamy się do remontu naszej firmy. Oprócz zmiany koloru ścian i odnowienia pomieszczeń chcieliśmy nadać lokalowi firmowemu pewnego rodzaju klimatu. Wpadłem na pomysł, iż trafnym rozwiązaniem będą meble gabinetowe http://jfm-furniture.pl projektowane na zamówienie. W naszej firmie po burzliwej dyskusji wybraliśmy 2 koncepcje meblowe, które naszym zdaniem najtrafniej będą oddawały charakter naszej działalności. Pierwsza z nich Obrazek , która cechuje się wg nas poczuciem sporej przestrzeni. Natomiast pojawiły się opinie, że tegotypu meble gabinetowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie Obrazek - ale wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy jesteście w stanie powiedzieć co wam bardziej się podoba. W końcu to naszym kontrahentom ma przypaść nowy wystrój do gustu.

By Cabinka
#39087 A słyszeliście o usłudze fit out? To nowa usługa na rynku biurowym. Dzięki temu możemy dostać ofertę biura zaplanowanego od A do Z przez specjalistów, którzy mają dużo realizacji na koncie i będą w stanie dobrze doradzić. My jesteśmy na etapie konsultacji z firmą z Warszawy http://totalsec.pl/
By Pineapple
#39252 Wydaje mi sie, ze tutaj najwazniejsza powinna byc wygoda i komfort siedzenia.. Wiadomo, fajnie jak meble wygladaja, ale szczerze przyznam, ze te nie wygladaja na najwygodniejsze. Zobacz sobie moze w salonach agata - oni maja fajne praktyczne meble, a tez sporo takich nowoczesnych :)
By diament
#39448 Zdecydowanie w firmie tez musza byc solidne meble. Mozna pomyslec o zaprojektowaniu naszego biura przez firme, ale nie zawsze jest taka mozliwosc. W biurze glownie potrzebujemy biurka, regalow i krzesel. Fajne widzialam tutaj https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla_metalowe-284.html Takie metalowe na pewno nam sie sprawdza.
By Handsom
#39458 Nom koncepcje dosyć oryginalne. Pytanie jak takie meble sprawdza sie w użytkowaniu. Musza byc jednak przede wszystkim wygodne. Podobne modele supreme maja w salonach agata https://www.agatameble.pl/meble/fotele- ... czarny-alu mam taki co prawda nie w biurze, ale w domu. Zaglowek jest regulowany, a siedzisko i oparcie wykonane ze skory naturalnej. Bardzo wygodny
By Devil93
#39606 No, tematyka trudna, bo do firmy to muszą meble być solidne, ale też nie chcemy za nie Bóg wie ile płacić. Dlatego raczej sugerowałabym szukanie jakiegoś producenta. Wiadomo, że od takich będzie najtaniej. Ja osobiście oglądałam niedawno łóżka od https://meble-cezar.pl/ , ale z tego co się orientuję to biurka też mają. Możecie zajrzeć, w meblach twardych szukać.