Dyskusje o prezentach na imieniny
By Kulinka
#4514 Czy kubki termiczne to dobry pomysl na imieniny? Kubki termiczne na prezent imieninowy chyba bylyby okej moim zdaniem? Strasznie mi sie takie podobaja i sa bardzo modne. chcialabym sama miec tez taki jakiś fajny, a teraz szukam na imieniny kolezanki. co o tym myslicie?

By Prezentujeprezenty
#4531 moim zdaniem kubki termiczne to dobry prezent na każdą okazję, sama zresztą też taki kiedyś dostałam. Uważam też, że na rynku jest duży wybór takich z naprawdę ładnymi wzorami, te które mi się najbardziej podobają znajdziesz pod tym linkiem - http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/10/prezentuje-naczynie-na-chodniejsze-dni.html
By marylka
#4533 Jeżeli osoba pija kawę to taki prezent na pewno jej się przyda. Jednak nie kupuj kubka tylko dlatego, że chodzenie z nim jest obecnie modne. Tobie takie kubki się podobają, ale zastanów się czy koleżanka będzie z takiego prezentu zadowolona. Ja bym była, a np. moja siostra już nie. Co kto lubi. Jeżeli nie jesteś pewna czy koleżanka się ucieszy to proponuje kupić coś bardziej neutralnego - jakiś bestseller, bon do wydania w Empiku czy gdzieś, kosmetyki do ciała itp. Jeśli pozostaniesz przy kubkach to mogę Ci polecić taki - klik - Boduma. Używam go już jakiś czas i jest ok, szczelny i długo trzymający ciepło.
By GreenTea
#7877 Na pewno będzie to udany prezent, jeżeli osoba ta obchodzi imieniny podczas późnej jesieni lub zimy. Z doświadczenia wiem, że nie ma to jak ciepły napój podczas chłodnych i krótkich dni :).