Dyskusje o prezentach dla dzieci
By wiolwioletta
#13282 Czy to dobry pomysł, aby obdarzyć dziecko kursem tańca? Młoda interesuje się już od dłuższego czasu, więc myslałam żeby coś poszukać w Warszawie, tyle że chciałabym trafić w jej gust i może najpierw coś jej zasugeruje? Macie jakies pomysły? Balet? Zajęcia grupowe? Może już bardziej ambitne typu walce itp

By rymnek
#13479 Według mnie jest to świetny pomysł, aktywność fizyczna połączona z zabawą i rozwojem własnych zainteresowań, lepszego prezentu nie można wymyślić. Zajęcia grupowe będą chyba najlepsze, jest wiele zespołów dziecięcych, które teraz będą zaczynać castingi w końcu jest to wrzesień, więc warto !
By wiolwioletta
#13542 No właśnie jednak to był udany prezent. We wrześniu wybieramy sie na casting do zespołu fasolinki. Musicie trzymać kciuki, mam nadzieje, że przepchniemy się przez grono chętnych i zaczniemy poważne treningi tańca.
By Mardeen
#13580 tez mi sie wydaje, ze takie rozwojowe rzeczy sa fajne. ja na przyklad swojej 4-letniej chrzesnicy wykupilam kurs angielskiego w Akademii Językowej w Gdyni. I mala jest zadowolona, a potem bedzie miala lepszy start.

A za powodzenie mlodej w zesole tanecznym trzymem kciuki
By lizz
#13787 Jestem podobnego zdania, oczywiście w tym wypadku trzeba mieć pewność, że solenizant chciałby ukończyć dany kurs. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany kursami masażu, mogę polecić http://biostudio.pl/kurs-masazu-szczecin - kurs masażu klasycznego 1+2 stopień mają teraz w dobrej, promocyjnej cenie.