Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By majki
#994 Jakie kwiaty daje się na dzień kobiet, a jakich się na pewno nie daje? Rozumiem że te bezpieczne to tulipany i róże? :)

By Robert
#1000 Z tego co mi się wydaje to jeszcze frezje są jak najbardziej ok. :)

Ja bym się zastanawiał czy w ogóle taktem jest dawać kwiaty w doniczce? Jak dla mnie to są praktyczniejsze i fajniejsze.. dłużej pożyją i będą cały czas przypominać obdarowywanej osobie o nas, a takie cięte za 3 dni pójdą do śmietnika..

Co myślicie?
By e017
#1060 Jeśli o mnie chodzi nie patrzę na to jaki kwiat wypada a jaki nie wypada dostać. Choć przyznaję, nigdy nie dostałam kaktusa, ale myślę, że nawet z niego bym się ucieszyła:)
Róże i tulipany są najpopularniejsze, idź do kwiaciarni i wybierz coś co Ci się spodoba, ewentualnie poproś o radę sprzedawczynię:).
By Mardeen
#10488 roze zawsze sa dobrym pomyslem, takie kwiaty uniwersalne :) mozna pomyslec o daniu kwiatow stabilizowanych rosebelle, czyli kwiatow naturalnych, ktora trzymaja sie dwa lata. moim zdaniem calkiem fajny pomysl :)
By Pineapple
#18032 Zależy jakie kto lubi :) ja stawiam na tulipany zazwyczaj ale coś do tego kupuje. Ostatnio kochanie moje dostało bukiet i winko do tego. Zamówiłem takie porządne na https://winezja.pl/ . Mają bardzo dobrej jakosci wina, idealnie na prezent. :)