Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By mane
#22572 To strasznie trudne, ale ja bym takiej osobie stworzyła ogród! Żeby jak najwięcej się relaksowała! Sama keidys z Korzystałąm z ogrodexpert.pl jak chciałam mieć piekny ogród. Wszystko wyszło super!
By ynos89
#24655 Podobno sprawdza się metoda biologiczna. W terapii biologicznej sięga się po farmaceutyki. Ich skuteczność jest wysoka, co przypisuje nie tylko samym substancjom aktywnym, które mają za zadanie tłumić objawy, ale również, w około 30-40 procentach, efektowi placebo. Niestety farmakoterapia wiąże się też często z efektami ubocznymi, a ponadto po odstawieniu leków prawdopodobieństwo nawrotu choroby jest dość duże. Efekty uboczne mogą wystąpić, ale nie muszą - nie na każdego leki oddziałują w taki sam sposób.
By LiskaEla
#24684 Ok - sięganie po farmaceutyki się sprawdza. Ale na jak długo? Jak długo możesz żyć jak na bombie zegarowej? Tłumisz emocje zamiast nad nimi panować. To nie jest dobre ani nie jest zdrowe. Skuteczną metodą jest psychoterapia Warszawa Ursus . Tylko to sporo pracy. Ale moim zdaniem warto.