Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By kejti
#37890 Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.

By kasiunia
#38271 No właśnie jeżeli zależy wam na czasie i nie do końca jesteście przekonani, gdzie hala powinna stać warto zwrócić uwagę na tą ofertę - https://halplan.pl/hale-magazynowe.html .Mały koszt zakupu, brak czynszu, łatwy i szybki montaż i stalowa konstrukcja - to tylko niektóre zalety tej hali. Szefowie w mojej firmie doceniło te zalety i kupiliśmy dwie takie hale i już po kilku miesiącach podjęto decyzję o zmianie miejsca posadowienia hali.pzdr
By johny5a
#38884 Jeżeli chodzi o magazyn każdej maści to z pewnością przyda Ci się oferta jaką przedstawia firma https://www.darpin.pl/ Jest to profesjonalna firma która w swojej ofercie ma klimatyzajce przemysłowe oraz inne urządzenia niezbędne do budynku takiego przeznaczenia.
By Artetas
#38997 Będzie to pewnie jedna z tańszych opcji na postawienie magazynu:) No ale i tak to nie zwolni was z obowiązku kupienia odpowiednich mebli i wyposażenia do magazynu. Takie propozycje znajdziecie na stronce http://futurelogistics.pl Zajrzyjcie tam jeżeli macie takie plany inwestycyjne
By fiolkowa krolewna
#39322 Taki magazyn to według mnie nienajlepsze wyjście... Ciężko się w nim pracuje, szczególnie jeśli są złe warunki atmosferyczne. Dużo lepiej po prostu wynająć porządny magazyn :) Ja własnie na takie rozwiązanie się zdecydowałam. Ofertę wynajmu naprawdę świetnego magazynu znalazłam na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d ... lnoslaskie i od razu się nią zainteresowałam. Udało mi się wynająć ten magazyn i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!