Dyskusje o prezentach dla mamy
By rachelka
#18433 A może tak wysłac mamę do jakiegoś spa? Ja ostatnio ze swoją mamą wybrałam się do hotelu spa Senator w Dźwirzynie i było suuper :D Mają bogatą ofertę wellness&spa, miałysmy także okazję skorzystać z rytuału saunowego z mistrzem ceremonii. Coś tekiego innego, trochę koloru w szarym życiu :P

By rachelka
#18910 Moja mama uwielbia szyć więc razem z rodzeństwem kupiliśmy jej porządną maszynę do szycia na galerialucznik.pl. Była bardzo zadowolona, a maszyna chodzi prawie cały czas, dzięki czemu my również na tym zakupie korzystamy.
By ravioli09
#19010 Fajnym prezentem dla mamy jest na pewno wizyta w salonie kosmetycznym. Możesz mamie wykupić jakiś fajny zabieg w salonie Olivka w Warszawie. Mają tam kosmetolog z 4 letnim doświadczeniem i robią na przykład karboksyterapię :)
By Mardeen
#19436 A może zafundujesz swojej mamie pobyt w jakiś fajnym hotelu? Na pewno bedzie zachwycona takim prezentem. Jak nie masz pomysłu, to podpowiem Ci super hotel nad morzem - Unitral w Mielnie. Mają spa z basenami solankowymi, które wszyscy wychwalają :D
By selon
#20145 Opcji prezentowych jest bardzo dużo:
jakaś dobra ksiązka
biżuteria
kosmetyki

Możesz również zastanowić się nad sprezentowaniem jej czegoś porządnego. Na przykład jakiegoś eleganckiego zegarka. Zerknij sobie jakie zegarki są tutaj:
http://zegarmistrz-krakow.com/

Cudne modele ma Tissot:
Obrazek