Dyskusje o prezentach dla mamy

By sylwia4012
#17399 Myślę że taka porządna torebka dla mamy to świetny pomysł na prezent i uważam że spokojnie to wystarczy. Przejrzałam aż ich propozycje i straszni mi się podoba ta http://www.sklep-torebki.pl/torebki-sko ... -1448.html? . Mama urodziny już miała, ale za niedługo święta więc można by skorzystać z obecnej promocji i prezent jak znalazł.
By dama_pik
#17455 a co mama lubi robić? ma jakieś hobby? może właśnie coś związanego z zainteresowaniami warto kupić w prezencie. Moja uwielbia szyć na maszynie, więc jej sprezentowałam nową, bo stara już miała chyba ponad 20 lat. teraz pracuje na tej http://www.galerialucznik.pl/pl/p/KINGA ... ratis-/116 i jest bardzo zadowolona :)
By rachelka
#18073 A co powiesz np. na zegarek? Myśle, że Twoja mama bardzo by się ucieszyła z takiego prezentu. Ja swojej podarowałam na ostatnie urodziny złoty zegarek z Fossila i nadal jest nim zachwycona :D A zamawiałam z takiej fajnej strony, e-zegarki.pl. Zaglądnij tam :)
By bella
#18413 A jaki budżet? Bo jeżeli mały to super pomysłem jest zakup koszulki z nadrukiem np. http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/Koszul ... M-MAMA/569 Koszt to ok. 30 zł a na pewno się spodoba. Ja tam kiedyś zamawiałam koszulkę dla mamy ale postawiłam na własny nadruk. Jakość bardzo dobra więc o to nie ma się co martwić :)