Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By pawel54
#32384 Jeśli miejsce na to pozwala, to możesz sprawdzić, jakie garderoby na wymiar można kupić w sklepach meblowych. Taka garderoba pomieści nawet ubrania dwóch osób. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to na wymiar możesz zamówić u http://szafynawymiar.waw.pl

By sasza
#32852 Meble do sypialni muszą być stylowe, ale musimy się też z nimi dobrze czuć. Jeżeli tak jak ja nie przepadacie za prostymi meblami w stylu skandynawskim, to może zainteresują Was meble stylowe, takie jak na przykład https://artstylmeble.pl/product-pol-3948-Sypialnia-Elis-Light.html? Taka sypialnia zrobi wrażenie na każdym.
By AnetkaS
#32881 Można powiedzieć, że meble w mojej sypialni są w stylu skandynawskim - są białe. Do tego dobrałam ładne kinkiety do sypialni, które ładnie oświetlają drewniane dodatki i przetrzeń nad łóżkiem. W sumie to bardzo podoba mi się wystrój tego pomieszczenia:)
By adik356
#32934 Jak w sypialni, to tylko szafy przesuwne. To jedyne logiczne rozwiązanie. Musimy mieć gdzie składować swoje ubrania, a szafa tego typu daje nam dużo miejsca na przechowywanie swojej odzieży. Jest bardzo funkcjonalna i zazwyczaj montujemy ją w jakimś kącie, gdzie nikomu nie zawadza. Dla mnie - rozwiązanie na medal.