Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By kazimierz33
#31128 Jak chodzi o meble do sypialni to ja mam swój ulubiony sklep w którym robię zakupy. Ostatnio wydałem w tym sklepie za meble 2000 złoty.

#31644 W sypialni, jak i w wielu innych pomieszczeniach w domu bardzo fajnie spiszą się dywany wełniane Mi mega odpowiadają, szczególnie w aktualnym wystroju nie wyborażam sobie bez nich mojej sypialni. Warto pooglądać różne dodatki, nie każdemu też wiadomo muszą się te same podobać ;)
By diament
#31651 Jakie wam się podobają? Na jakie kolory stawiacie? Chcielibyście zmienić swoje na nowsze? Sporo eleganckich i solidnych mebli można kupić w tym salonie https://www.vieridivani.pl/ Patrzyliście na meble tego typu? Każdy dopasuje je sobie pod swoje upodobania.
By grajek
#31689 Sypialnia to oczywiście nie tylko meble. Na ogólny styl wyposażenia sypialni składa się jeszcze cała masa innych drobiazgów. Należą do nich na przykład dywany.
Co powiedzielibyście na taki dywan w sypialni:
Obrazek
By Handsom
#31830 No z tą wielkoscia to tez nie ma co przesadzac... łóżko musi jednak zmieścic sie w pokoju ;p Duzy wybor lozek dwuosoabowych czy kontgynentalnych maja w salonie agaty. Na stelażu lub bez - naprawde sporo tego. Zreszta jakosciowo meble tez sa ok - nasze łoze ma juz 5 lat a naprawde wiele przetrwalo ;p i caly czas trzyma sie bardzo dobrze ;p
By mondrala
#32079 Jeżeli szukasz ładnych mebli to sypialni to zastanów się nad antykami, ja mam kilka obrazów na sprzedaż i chce je oddać na wycene obrazów aby oszacowali mi wartość. Wiem że te wyceny obrazów są bardzo rzetelne tak samo jak same aukcje z antykami, A meble antyczne w typie szafy czy komody idealnie by pasowały do sypialni :)