Dyskusje o prezentach dla mamy

By sasza
#18714 Ja bym raczej postawiła na proste meble. Bardzo spodobał mi się ostatnio taki stół: http://homlando.com/stolik-okolicznosciowy-indiana,950.html. Jest prosty ale oryginalny, na pewno będzie pasował do wielu różnych wnętrz, a także z łatwością dopasujemy do niego krzesła. Chyba jednak go zamówię, tym bardziej, że wysyłka jest darmowa ;)
By stefan201
#19104 Uważam, że meble nie nadają się na prezent, chyba, że są to meble o niewielkich rozmiarach, w miarę oryginalne, jak takie http://www.edinos.pl/lawy-rozkladane rozkładane ławy do salonu - są eleganckie i bardzo ładne, oraz co najważniejsze oryginalne, powinny nadać się do bardziej nowoczesnych wnętrz.
By AnetkaS
#19213 Zgadzam się z przedmówcą, według mnie meble to nie jest najlepszy pomysł na prezent...no chyba że rodzice wcześniej sobie jakieś upatrzyli...
By Alledinge.com
#19989 A ja przychylam się do opinii, że meble są dosyć ryzykownym pomysłem na prezent i nie bardzo mogę sobie to wyobrazić aby ktoś decydował za mnie co do kolorystyki czy nawet wymiarów. O wiele lepszą opcją będzie karta podarunkowa do danego sklepu, gdzie ktoś sam może wybrać sobie co tylko mu się podoba w ramach prezentu.


www.Alledinge.com
By pamelakojder
#20516 A skąd wiecie że akurat takie meble będą się podobały?? I co później z takim ogromnym prezentem zrobić nie wypada sprzedać, pozostaje tylko patrzeć się przez najbliższe lata na coś (brzydkiego)
Ja bym wolała dostać jakiś mały prezent np biżuterię abo jakieś pamiątki dekoracje Zerknijcie do sklepu ankabizuteria.pl tam widziałam świetne zegarki np na prezent. Nie wiem ale takie jest moje zdanie!!!