Dyskusje o prezentach dla mamy
By manio
#20772 Meble na prezent to trochę ryzyko, bo nie wiadomo, czy się spodobają. A nawet jeśli, to jaka będzie ich jakość i tak dalej. Mi przykładowo żona pokazuje pewną sofę już od kilku tygodni -http://www.homebook.pl/forum/47627_vieri-divani-opinie i ja bym ją nawet kupił ślubnej na urodziny, ale czy wiem, jaka jest jakość tych mebli. Może ktoś zna tę firmę co?

By SlavojZizi
#22108 Bardzo dobrym pomysłem na prezent, jeżeli chodzi o meble, może być taki stół rozkładany biały. To świetny sposób na pogodzenie posiadania dużego stołu, który pomieści zaproszonych gości, z codziennym użytkowaniem i oszczędnością miejsca. Mam taki i bardzo dobrze mi służy ;]
By helguzia
#22771 Czemu nie :) ? To na pewno dość oryginalny prezent ale za to jaki praktyczny :)
Moja mama ma właśnie remont kuchni i tak się zastanawiam czy nie kupić jej takiego nowoczesnego kompletu stołu z krzesłami https://mebleolimp.pl/blog/16_St%C3%B3%C5%82-do-jadalni. Lubi ten styl i dobrze się w nim czuje więc myślę, że będzie zadowolona :)
By Polya1982
#22876 Taki zestaw na pewno będzie dla nich udanym prezentem. Do tego radziłabym również dodać coś bardziej sentymentalnego jak na przykład rodzinne zdjęcie na płótnie w formie obrazu (http://www.fotoboard.pl/zdjecia-na-plotnie). Taki prezent będzie posiadał duszę i wkład emocjonalny. Będą mogli go sobie powiesić na honorowym miejscu w salonie i każde spojrzenie na niego będzie wywoływało przyjemne wspomnienia. Warto rozważyć taki upominek, moim zdaniem piękna sprawa :)