Dyskusje o prezentach dla mamy
By manio
#20772 Meble na prezent to trochę ryzyko, bo nie wiadomo, czy się spodobają. A nawet jeśli, to jaka będzie ich jakość i tak dalej. Mi przykładowo żona pokazuje pewną sofę już od kilku tygodni -http://www.homebook.pl/forum/47627_vieri-divani-opinie i ja bym ją nawet kupił ślubnej na urodziny, ale czy wiem, jaka jest jakość tych mebli. Może ktoś zna tę firmę co?

By SlavojZizi
#22108 Bardzo dobrym pomysłem na prezent, jeżeli chodzi o meble, może być taki stół rozkładany biały. To świetny sposób na pogodzenie posiadania dużego stołu, który pomieści zaproszonych gości, z codziennym użytkowaniem i oszczędnością miejsca. Mam taki i bardzo dobrze mi służy ;]
By helguzia
#22771 Czemu nie :) ? To na pewno dość oryginalny prezent ale za to jaki praktyczny :)
Moja mama ma właśnie remont kuchni i tak się zastanawiam czy nie kupić jej takiego nowoczesnego kompletu stołu z krzesłami https://mebleolimp.pl/blog/16_St%C3%B3%C5%82-do-jadalni. Lubi ten styl i dobrze się w nim czuje więc myślę, że będzie zadowolona :)
By Polya1982
#22876 Taki zestaw na pewno będzie dla nich udanym prezentem. Do tego radziłabym również dodać coś bardziej sentymentalnego jak na przykład rodzinne zdjęcie na płótnie w formie obrazu (http://www.fotoboard.pl/zdjecia-na-plotnie). Taki prezent będzie posiadał duszę i wkład emocjonalny. Będą mogli go sobie powiesić na honorowym miejscu w salonie i każde spojrzenie na niego będzie wywoływało przyjemne wspomnienia. Warto rozważyć taki upominek, moim zdaniem piękna sprawa :)
By Krzysiel
#24194 Meble na prezent to świetny pomysł. Ale wydaje mi się, że jeszcze lepszym pomysłem byłoby kupienie (na przykład mężowi) nowych paneli podłogowych. Coś mi się przypomina, że ostatnio na http://benmar.com.pl/stolarka.html widziałem jakieś fajne panele, chyba to była firma Barlinek, zerknij sobie :)
By uczonykot
#24460 A ja uważam, że meble na prezent to ekstra pomysł! Ja kupiłam mamie takie dwa STOLIKI KAWOWE na święta i była zachwycona ;) przecież to rzecz materialna jak każda inna, a może naprawdę zaskoczyć i ucieszyć tę drugą osobę :)