Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By glazu
#12811 Ja chyba jak większość lubie przydatne prezenty dlatego polecam taką karte przetrwania http://www.wallet-ninja.eu/ Bardzo fajna sprawa. Dzięki niej zawsze mam przy sobie jakies podstawowe narzedzia i mogę coś zrobić. Przydaje się i to nie tylko do otwierania piwa jak większość myśli :P

By kasjopeja38
#14947 Ja to bym stawiała na coś do ćwiczeń. Teraz bycie w formie jest trendy :) Zresztą warto zmotywować przyjaciela do dbania o swoje zdrowie. Gadżety też są fajne ale ja bym wolała coś konkretnego. Dla faceta na przykład ławeczka do brzuszków http://profitness.pl/urzadzenia/54-lineo.html Ją można złożyć i schować a więc nie zajmuje dużo miejsca.
By rachelka
#18074 Super pomysłem na prezent dla chłopaka jest fajny zegarek, z różnymi bajerami. Np. taki, który można zabierać na siłke, jogging itp. Ja swojemu narzeczonemu własnie taki zamówiłam na e-zegarki.pl i jest baardzo zadowolony :)
By mariusz.pasterski
#18144 Ja swojemu przyjacielowi na 25 urodziny sprawiłem fajny gadżet ze sklepu www.gadzetytokantis.pl zamówiłem mu przenośny głośnik Bluetooth jako, że jest on właśnie takim gadżeciarzem. Ogólnie jest tutaj mnóstwo ciekawych rzeczy więc jakby ktoś czegoś szukał to super rzeczy na prezenty. Bardzo polecam
By Aini
#18167 Nie wiem czy są jakieś typowo męskie prezenty, chyba raczej powinno się je dostosować do osoby i tego, co go interesuje i co lubi. Jakiś zestaw narzędzi czy może gry?