Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By MarekOz
#26400 najlepiej jak takie soczewki doradzi ci doktor okulista. Zapytaj w swim gabinecie, czy mogłbyś je nosić, albo zapytaj o jakieś inne. ja chodzę teraz do gabinetu okoakcent w krakowie, gdzie przyjmuje doktor hanarz. To bardzo dobry doktor, z dużym doświadczeniem.
By zeneta
#26581 Jeśli chodzi o soczewki miesięczne, to korzystam z tych od firmy http://acuvue.pl/ i nie narzekam. Są naprawdę wygodne i przyjemne w użyciu. Ogólnie warto sprawdzić kilka rodzajów soczewek, wtedy będziemy mieli pewność, że wybraliśmy najlepszy możliwy model!
By AldonaJJ
#28776 Soczewki niby fajne, ale jednak często powodują zaczerwienienie oczu, jakiś dyskomfort itd... Najlepiej zdecydować się na korekcję wzorku laserową. Teraz w Katowicach powstała nowa klinika Optegra i tam właśnie mają tę metodę.
By PrezentyLubie
#28953 Ja nie używałam, ale wybór jest bardzo duży. Sama szukam odpowiedni dla siebie i w sumie nie wiem które byłby najlepsze. Sami zobaczcie jak duży wybór mają > https://optiland.pl/soczewki A co myślicie o dwutygodniowych ? Albo miesięcznych ? Cenowo bardzo się opłacają. Mają też badanie wzroku, dzięki któremu dostaje się w gratisie soczewki kontaktowe. Może taka konsultacja z okulistą byłaby najlepszym rozwiązaniem.
By aleksandra12
#29939 Z tego co wiem, to wiele osób swoje soczewki kupuje w mylenshop.com . Tutaj https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-mi ... e-612.html znajdziesz szeroki wybór soczewek miesięcznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością ta oferta przypadnie Ci do gustu
By zatroskanaja
#31087 Soczewki często podrażniają oczy. Dlatego ja radze udać sie najpierw do okulisty i niech on decyduje co lepsze - mnie zabronił nosić soczewki ze względu na wadę jaką mam. A jak macie problem z znalezieniem dobrego okulisty to skorzystajcie z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/okulista Z otrzymanej listy wybierzcie okulistę , sprawdźcie terminy wizyt i możecie też sprawdzić cenniki. Ja bym wybierała jak najbliżej miejsca zamieszkania.
By artur44
#31130 Moim zdaniem jak chodzi o koszty to lepiej chodzić w okularach niż w soczewkach . Wiem to sam z swojej sytuacji bo na soczewki wydałem rocznie 400 złoty , a za okulary dałem 220 i chodzę dwa lata.

_______________________________________
bukmacherzy