Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By MarekOz
#26400 najlepiej jak takie soczewki doradzi ci doktor okulista. Zapytaj w swim gabinecie, czy mogłbyś je nosić, albo zapytaj o jakieś inne. ja chodzę teraz do gabinetu okoakcent w krakowie, gdzie przyjmuje doktor hanarz. To bardzo dobry doktor, z dużym doświadczeniem.
By zeneta
#26581 Jeśli chodzi o soczewki miesięczne, to korzystam z tych od firmy http://acuvue.pl/ i nie narzekam. Są naprawdę wygodne i przyjemne w użyciu. Ogólnie warto sprawdzić kilka rodzajów soczewek, wtedy będziemy mieli pewność, że wybraliśmy najlepszy możliwy model!
By AldonaJJ
#28776 Soczewki niby fajne, ale jednak często powodują zaczerwienienie oczu, jakiś dyskomfort itd... Najlepiej zdecydować się na korekcję wzorku laserową. Teraz w Katowicach powstała nowa klinika Optegra i tam właśnie mają tę metodę.
By PrezentyLubie
#28953 Ja nie używałam, ale wybór jest bardzo duży. Sama szukam odpowiedni dla siebie i w sumie nie wiem które byłby najlepsze. Sami zobaczcie jak duży wybór mają > https://optiland.pl/soczewki A co myślicie o dwutygodniowych ? Albo miesięcznych ? Cenowo bardzo się opłacają. Mają też badanie wzroku, dzięki któremu dostaje się w gratisie soczewki kontaktowe. Może taka konsultacja z okulistą byłaby najlepszym rozwiązaniem.