Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By KingSong.pl
#17898 Może nie tyle dziwny pomysł na prezent ile bardzo hojny i nie znam osoby, która odmówiłaby przyjęcia mieszkania. Inna sprawa, ze tego typu prezent zdarza się raz na wiele lat i należy do niespotykanej rzadkości, prawda?

www.KingSong.pl

By Ada_lika
#18105 Zgadzam się z przedmówcami. To nie jest zły pomysł na prezent, ale rzeczywiście jest bardzo hojny i też się nie spotkałam z tego typu prezentem. Mnie to chyba by było stać tylko na wycieraczki :D A propo wycieraczki to znalazłam ciekawy tekst: https://bengbangblog.wordpress.com/dlac ... -tak-wazne
By Aini
#20163 Zdecydowanie drogi prezent, ale jak to rodzina, a do tego mieszkanie na przykład jest potrzebne, to dlaczego nie?
By Suzanne
#20393 Każdy chciałby dostać taki prezent :) Ja natomiast uważam, że na wszystko trzeba samemu zapracować. Zapoznaję się właśnie z nowymi inwestycjami deweloperów we Wrocławiu na http://kochamczytac.pl/nowe-mieszkania- ... weloperow/ i będę chciała obejrzeć kilka mieszkań i wybrać takie w dobrej lokalizacji.
By nikita3
#21714 Dostać w prezencie mieszkanie to jest marzenie. Nie czeka Cię kilkadziesiąt lat na kredycie i przy notorycznym zaciskaniu pasa. Brałabym taki prezent, ale mam nadzieję, że on nie jest za cenę notorycznego wtrącania się.
By aguś1
#28773 Tutaj http://alfapark.pl jest namiar na ciekawe mieszkania. Ceny za m/2 brutto zaczynają się od 5000 zł. Warto zainwestować w mieszkanie Gdańsk Morena . Osiedle znajduje się w ciekawym miejscu. Wszędzie jest blisko. Poza tym jest tam dookoła sporo punktów usługowych.