Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By Pysio
#420 Robimy sobie mikołajki u nas w klasie. Jestem w 2 klasie liceum i wylosowałem koleżankę. Prezent ma nie przekraczać 20zł, a ja nie mam pojęcia co można kupić dla dziewczyny za tą kwotę. Kosmetyki to bardzo kiepski pomysł bo ktoś może sobie pomyśleć, że to jakaś aluzja. Słodycze to też kiepski pomysł, bo słodycze można kupić sobie samemu...

Nie wiem, poradźcie coś!! Plakat? Płyte ulubionego zespołu? książkę?

By ArtystycznePrezenty
#4418 Na mikołajki nadają się wszelkiego rodzaju gadżety związane z Mikołajem. Figurki, ozdoby świąteczne, kominki na podgrzewacze, świeczki itp. A także zwykłe gadżety. Ramki na zdjęcia, kubki, książki. Zależy co lubi wylosowana przez nas osoba. A kosmetyk to tez nie głupi pomysł, przecież fajny błyszczyk do ust, czy tusz do rzęs, wcale nie muszą być aluzją, że się ktoś nie myje:)
By Konek
#4778 Za 20 czy 50 zł świata nie zawojujemy, ale w tej cenie można kupić jakąś maskotkę lub np. film na DVD, a nawet grę komputerową.
Oczywiście zależy która to klasa, bo maskotka oferowana 16 latkowi wygląda ciut dziecinnie.
---
Ogłoszenia Zlecenia
By Maciej1991
#28238 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu mikołajkowego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)
By preda
#37261 W Empik Foto mają kubki ze zdjęciem za grosze, więc może coś takiego?
Można wymyślić przeróżne prezenty, ale trudno to zorganizować w taki sposób, żeby to było coś naprawdę praktycznego.
A kubki jak nie teraz to z czasem na pewno będą wykorzystane.