Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia

By ulazaw
#2657 ja jeszcze nie mam prezentów, ale bede dodawac do kazdego prezentu nagrane przeze mnie wiadomosci od swietego mikolaja. kupilam takie specjalne kartki gadajace, na ktore mozna nagrac swoj glos, wiec bawimy sie teraz w swietego mikolaja i odpowiadamy na otrzymane przez niego listy od dzieciakow.
w zeszly weekend dawalam wczesniejszy prezent mikolajkowy 5 letniej kuzynce i byla zachwycona jak odtwarzala wiadomosc od mikolaja. normalnie wszystkie jej watpliwosci co do jego istnienia nagle zniknely. sama bym chciala taki dostac. zobaczcie sobie:

http://www.audiogadget.pl/
By Maja
#2678 Generalnie to ja już mam pomysł na prezent dla dziecka, będą to w tym roku takie laleczki. Moja mała strasznie chciała dostać lalę, więc pomyślałam, że jej kupię.
By Jolinka
#32534 Przy moich dzieciach Mikołaj musi być z paczką słodyczy i dopiero później jakaś zabawka, są łasuchami :D Tak, że były słodycze, a do tego starsza córka dostała książkę
pt '' Ania z Zielonego Wzgórza'', młodsza natomiast klocki https://www.epinokio.pl/Koszty-i-Czas-D ... ol-32.html którymi może sama układać swój dziecięcy, kolorowy świat.
By mondrala
#36889 Ja w tamtym roku kazałam synowi napisać list do św Mikołaja i zamówiłam tutaj https://www.listymikolaja.pl/ odpowiedź w formie listu do niego od samego Mikołaja razem z przepięknym filmem. Młody był tak zafascynowany że sam mikołaj do niego napisał że nie interesowało go nawet to co pod choinką. Naprawdę polecam w tym roku również to zrobimy :)