Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Patrycja37
#23488 Swoim znajomym podsuń ten adres https://artstylmeble.pl/pol_m_Aranzacje ... e-232.html
Jest to miejsce wyjątkowe dla każdej kobiety,dla każdego kto dopiero rozpoczyna przygodę z aranżacją swojego wymarzonego wnętrza.Twoi znajomi na pewno w tym miejscu znajda coś,co im się przyda na nowe mieszkanie,coś co sprawi,że ich okna będą miały niepowtarzalną,dekorację,której pozazdroszczą sąsiedzi i bliscy.
By Lady_Diana
#23727 Myślę, że najrozsądniejszym prezentem z okazji parapetówki byłby jakiś sprzęt z działu małego ADG, który przyda się w przyszłym mieszkaniu. Myślę, że taki prezent jak żelazko http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-domu/zelazka/tefal-zelazko-aquaspeed-2400w-fv-5356-1 z tak wysokiej półki jakościowej, bardzo ucieszy przyszłego właściciela domu.
By biedroska
#24085 Zapytaj znajomych czy nie potrzebuja jakiejś ciekawej szafki nocnej, lampki do sypialni, albo krzesła. Takie ciekawe dodatki do wnętrz widziałam na pimpit.pl i przepadłam. Wszystko mi sie podoba i na pewno za niedługo zamówię sobie krzesło stylizowane na czasy PRL.
By Tereska087
#25661 Skoro to parapetówka to na pewno trzeba kupić jakieś gadżety i bibeloty przydatne w mieszkaniu :) Zajrzyj sobie tutaj: https://moleo.pl/pol_m_DOM-I-OGROD_DO-KUCHNI-811.html, a znajdziesz mnóstwo ciekawych artykułów na prezent. W kuchni, szczególnie na początku wszystko jest potrzebne, więc im więcej dostaną, tym mniej będą musieli sami sobie kupić :)